KONTAKT

Storsthlm har kansli på Södermalm i Stockholm, nära Medborgarplatsen och Södra station.

Storsthlm

Post- och fakturaadress:
Box 38145, 100 64 Stockholm

Besöksadress:
Fatburen, Södermalmsallén 36

Telefon:
08-615 94 00

Organisationsnummer:
222000-0448

E-postadress:
info@storsthlm.se

E-postadress registrator:
registrator@storsthlm.se

E-postadress faktura:
faktura@storsthlm.se

Parkering:
Det finns flera parkeringshus i området. Det närmaste hittar du i Västgötagränd.

  • Alla

    (53)

  • Person

    (53)

Titel

  • Verksamhetschef
  • Förbundsdirektör
  • Administrativ chef
  • Strategisk kommunikatör
  • Processledare
  • Uppdragssekreterare
  • Chefssekreterare
  • Kontorsvärd
  • Ekonomiansvarig
  • IT- och lokalansvarig
  • Handläggare
  • Systemförvaltare
  • Systemadministratör
  • Produktionssamordnare
  • Projektledare
  • Kommunalekonom
  • Kommunikatör
  • Regional utvecklingsledare
  • Förbundssekreterare
  • Digital strateg
  • Programledare
  • Utvecklingsledare
  • Bitr verksamhetschef
  • Kommunikationschef
  • Ekonomiadministratör
  • Löne- och ekonomiadministratör
  • Stabschef

Taggar

  • Energikontoret Storsthlm
  • Regional yrkesförarutbildning
  • Kommunikation och processtöd
  • Gymnasieantagning
  • UEDB
  • Ensamkommande barn
  • Missbruk/beroende
  • Regionalt samråd
  • Psykisk funktionsnedsättning
  • Hemlösa
  • Operation kvinnofrid
  • SIP - Vuxna och äldre
  • Arbetsmarknad
  • Vuxenutbildning
  • Sekretariat BUSSAM
  • Ungdomsmottagningar
  • SIP - Barn och unga
  • Energi- och klimatrådgivning
  • Svealands Kustvattenvårdsförbund
  • Östra Sveriges Luftvårdsförbund
  • Regionala samverkans- och stödstrukturer (RSS)
  • Samverkansavtal
  • Programpriser
  • Regionala programråd
  • Projekt RSS/Kvinnofridssatsning
  • Strukturtillägg
  • Energieffektiviseringsnätverk
  • Energikartläggning
  • VAS-rådet
  • Geodatarådet
  • Jämför gymnasieskolor

Arbetsområde

  • Energikontoret
  • Utbildning och arbetsmarknad
  • Digitalisering
  • Social välfärd och hälsa
  • Gemensam gymnasieregion
  • Gymnasieantagningen Storsthlm
  • EU:s strukturfonder
  • Barn i behov av särskilt stöd (BUS)
  • Miljö och klimat
  • Psykisk hälsa
  • Samverkan med Region Stockholm
  • Äldre
  • Färdtjänst
  • Infrastruktur och bostäder
  • Teknisk infrastruktur
  • Högskole- och forskningsfrågor inom utbildning
  • Samhällsbyggnad och miljö
  • Politisk styrning
  • Stadgar
  • Storsthlm i EU
  • Vuxenutbildning
  • Individ och familj
Visa filtrering
Inga resultat Ingen sökterm
  • Anna Engkvist anna.engkvist@storsthlm.se
    Tel: 08-615 94 65
    • Handläggare
  • Annacarin Ericsson annacarin.ericsson@storsthlm.se
    Tel: 073-917 94 23
    • Projektledare
    • Energikontoret
    • Energikontoret Storsthlm
  • Anne-Charlotte Sundlöf anne-charlotte.sundlof@storsthlm.se
    Tel: 08-615 94 36
    • Projektledare
    • Utbildning och arbetsmarknad
    • Regional yrkesförarutbildning
  • Beatrice Sablone beatrice.sablone@storsthlm.se
    Tel: 08-615 94 13
    • Digital strateg
    • Digitalisering
  • Bengt Gunnarsson bengt.gunnarsson@storsthlm.se
    Tel: 08-615 94 44
    • IT- och lokalansvarig
  • Cajsa Ekberg cajsa.ekberg@storsthlm.se
    Tel: 08-615 94 09
    • Uppdragssekreterare
    • Social välfärd och hälsa
    • Kommunikation och processtöd
  • Carolina Ejdne gyantagningen@storsthlm.se
    Tel: 08-580 080 00
    • Handläggare
    • Gemensam gymnasieregion
    • Gymnasieantagningen Storsthlm
    • Gymnasieantagning
  • Caroline Bruzelli gyantagningen@storsthlm.se
    Tel: 08-580 080 00
    • Handläggare
    • Gemensam gymnasieregion
    • Gymnasieantagningen Storsthlm
    • Gymnasieantagning
  • Catrin Ditz catrin.ditz@storsthlm.se
    Tel: 08-615 94 46
    • Processledare
    • Digitalisering
  • Charlott Rydén charlott.ryden@storsthlm.se
    Tel: 08-615 94 51
    • Verksamhetschef
    • Gemensam gymnasieregion
    • Gymnasieantagningen Storsthlm
    • Gymnasieantagning
    • UEDB
  • Christina Persson gyantagningen@storsthlm.se
    Tel: 08-580 080 00
    • Handläggare
    • Gemensam gymnasieregion
    • Gymnasieantagningen Storsthlm
    • Gymnasieantagning
  • Daphne Wahlund daphne.wahlund@storsthlm.se
    Tel: 08-615 94 39
    • Processledare
    • Social välfärd och hälsa
    • Ensamkommande barn
    • Missbruk/beroende
    • Regionalt samråd
    • Psykisk funktionsnedsättning
    • Hemlösa
    • Operation kvinnofrid
    • SIP - Vuxna och äldre
  • David Norman david.norman@storsthlm.se
    Tel: 08-615 94 10
    • Processledare
    • Utbildning och arbetsmarknad
    • EU:s strukturfonder
    • Arbetsmarknad
    • Vuxenutbildning
  • Derya Erdal derya.erdal@storsthlm.se
    Tel: 08 - 615 94 05  
    • Löne- och ekonomiadministratör
  • Elin Fischer elin.fischer@storsthlm.se
    Tel: 08-615 94 47
    • Processledare
    • Barn i behov av särskilt stöd (BUS)
    • Sekretariat BUSSAM
    • Ungdomsmottagningar
    • SIP - Barn och unga
  • Emelie Emanuelsson emelie.emanuelsson@storsthlm.se
    Tel: 073- 917 94 41
    • Processledare
    • Regional utvecklingsledare
    • Energikontoret
    • Miljö och klimat
    • Energi- och klimatrådgivning
    • Energikontoret Storsthlm
  • Eva Olanders eva.olanders@storsthlm.se
    Tel: 08-615 94 14
    • Processledare
    • Psykisk hälsa
  • Eva Rehnberg uedb-support@storsthlm.se
    Tel: 08-615 94 60
    • Systemförvaltare
    • Gemensam gymnasieregion
    • UEDB
    • Gymnasieantagning
  • Frida Eik Kvarnström frida.eik-kvarnstrom@storsthlm.se
    Tel: 076-502 2101
    • Förbundssekreterare
    • Energikontoret
    • Miljö och klimat
    • Svealands Kustvattenvårdsförbund
    • Östra Sveriges Luftvårdsförbund
  • Gunilla Weidenfors gunilla.weidenfors@storsthlm.se
    Tel: 08-615 94 21
    • Förbundssekreterare
    • Kommunikation och processtöd
  • Görel Petersson gorel.petersson@storsthlm.se
    Tel: 08-615 94 07
    • Förbundssekreterare
    • Kommunikation och processtöd
  • Helen Ala-Kojola helen.ala-kojola@storsthlm.se
    Tel: 08-615 94 04
    • Kommunikationschef
    • Kommunikation och processtöd
  • Helena Wiklund helena.wiklund@storsthlm.se
    Tel: 08-615 94 37
    • Processledare
    • Samverkan med Region Stockholm
    • Psykisk hälsa
    • Regionala samverkans- och stödstrukturer (RSS)
  • Håkan Wramner hakan.wramner@storsthlm.se
    Tel: 08-615 94 19
    • Processledare
    • Social välfärd och hälsa
    • Äldre
  • Jeanette Eriksson jeanette.eriksson@storsthlm.se
    Tel: 08-580 080 00
    • Handläggare
    • Gemensam gymnasieregion
    • Gymnasieantagning
  • Johan Argus johan.argus@storsthlm.se
    Tel: 08-580 080 00
    • Handläggare
    • Gemensam gymnasieregion
    • Gymnasieantagning
  • Johanna Ström johanna.strom@storsthlm.se
    Tel: 08-615 94 28
    • Processledare
    • Gemensam gymnasieregion
    • Samverkansavtal
    • Programpriser
    • Regionala programråd
  • Jonas Hagetoft jonas.hagetoft@storsthlm.se
    Tel: 08-615 94 30
    • Processledare
    • Färdtjänst
    • Gemensam gymnasieregion
    • Infrastruktur och bostäder
    • Teknisk infrastruktur
    • Miljö och klimat
  • Josefine Sahlberg gyantagningen@storsthlm.se
    Tel: 08-580 080 00
    • Handläggare
    • Gemensam gymnasieregion
    • Gymnasieantagningen Storsthlm
    • Gymnasieantagning
  • Kari Rooth kari.rooth@storsthlm.se
    Tel: 08-615 94 06
    • Processledare
    • Social välfärd och hälsa
    • Operation kvinnofrid
    • Projekt RSS/Kvinnofridssatsning
  • Karin Soffiantini-Yildiz karin.soffiantini-yildiz@storsthlm.se
    Tel: 08-615 94 34
    • Processledare
    • Gemensam gymnasieregion
    • Högskole- och forskningsfrågor inom utbildning
    • Samverkansavtal
    • Programpriser
    • Strukturtillägg
  • Katarina Salomonsson katarina.salomonsson@storsthlm.se
    Tel: 08-615 94 12
    • Processledare
    • Social välfärd och hälsa
  • Kicki Odin gyantagningen@storsthlm.se
    Tel: 08-580 080 00
    • Handläggare
    • Gemensam gymnasieregion
    • Gymnasieantagningen Storsthlm
    • Gymnasieantagning
  • Klas Nilsson klas.nilsson@storsthlm.se
    Tel: 08-615 94 38
    • Processledare
    • Digital strateg
    • Social välfärd och hälsa
  • Kontorsvärd och reception reception@storsthlm.se
    Tel: 08-615 94 20
  • Lena Liljeqvist lena.liljeqvist@storsthlm.se
    Tel: 08-615 94 42
    • Uppdragssekreterare
    • Samhällsbyggnad och miljö
    • Utbildning och arbetsmarknad
    • Kommunikation och processtöd
  • Louise Fjellström gyantagningen@storsthlm.se
    Tel: 08-580 080 00
    • Handläggare
    • Gemensam gymnasieregion
    • Gymnasieantagningen Storsthlm
    • Gymnasieantagning
  • Madeleine Sjöstrand madeleine.sjostrand@storsthlm.se
    Tel: 08-615 94 01
    • Förbundsdirektör
    • Politisk styrning
    • Stadgar
    • Storsthlm i EU
  • Marisell Novoa gyantagningen@storsthlm.se
    Tel: 08-580 080 00
    • Handläggare
    • Gemensam gymnasieregion
    • Gymnasieantagningen Storsthlm
    • Gymnasieantagning
  • Martina Björnlund martina.bjornlund@storsthlm.se
    Tel: 08-615 94 29
    • Kommunikatör
    • Kommunikation och processtöd
  • Mia Simm mia.simm@storsthlm.se
    Tel: 08-615 94 22
    • Projektledare
    • Energikontoret
    • Miljö och klimat
    • Energieffektiviseringsnätverk
    • Energikartläggning
  • Michael Sillén michael.sillen@storsthlm.se
    Tel: 08-615 94 48
    • Processledare
    • Energikontoret
    • Miljö och klimat
    • Energikontoret Storsthlm
  • Niklas Andersson niklas.andersson@storsthlm.se
    Tel: 08-580 080 00
    • Systemförvaltare
    • Gemensam gymnasieregion
    • Gymnasieantagning
  • Patrik Marinilli patrik.marinilli@storsthlm.se
    Tel: 08-615 94 08
    • Processledare
    • Utbildning och arbetsmarknad
    • Arbetsmarknad
    • Vuxenutbildning
  • Pernilla Andersson pernilla.andersson@storsthlm.se
    Tel: 08-580 080 00
    • Handläggare
    • Gemensam gymnasieregion
    • Gymnasieantagning
  • Rebecca Colt rebecca.colt@storsthlm.se
    Tel: 08-615 94 03
    • Processledare
    • Utbildning och arbetsmarknad
    • Gemensam gymnasieregion
    • Regionala programråd
    • Strukturtillägg
  • Roger Svanborg roger.svanborg@storsthlm.se
    Tel: 08-615 94 32
    • Verksamhetschef
    • Utbildning och arbetsmarknad
    • Vuxenutbildning
    • Infrastruktur och bostäder
  • Roland Kaar gyantagningen@storsthlm.se
    Tel: 08-580 080 00
    • Handläggare
    • Gemensam gymnasieregion
    • Gymnasieantagningen Storsthlm
    • Gymnasieantagning
  • Sara Skoog sara.skoog@storsthlm.se
    Tel: 08-580 080 00
    • Utvecklingsledare
    • Bitr verksamhetschef
    • Gemensam gymnasieregion
    • Gymnasieantagning
  • Thomas Fredriksson thomas.fredriksson@storsthlm.se
    Tel: 08-615 94 49
    • Processledare
    • Infrastruktur och bostäder
    • Teknisk infrastruktur
    • Energikontoret
    • Miljö och klimat
    • VAS-rådet
    • Geodatarådet
  • Tina Trygg tina.trygg@storsthlm.se
    Tel: 08-615 94 17
    • Processledare
    • Social välfärd och hälsa
    • Individ och familj
  • Ulrika Gomer ulrika.gomer@storsthlm.se
    Tel: 08-580 080 00
    • Handläggare
    • Gemensam gymnasieregion
    • Gymnasieantagning
    • Jämför gymnasieskolor
  • Åsa Danielsson asa.danielsson@storsthlm.se
    Tel: 08-615 94 02
    • Verksamhetschef
    • Social välfärd och hälsa
    • Barn i behov av särskilt stöd (BUS)
    • Individ och familj
    • Samverkan med Region Stockholm
Ladda fler